BERNA DUMAN SERAMİK VE HEYKEL ATOLYESİ

Berna Duman Seramik ve Heykel Atolyesinde tüm öğrencilerimizin sanatlarını özgürce ifade edebilecekleri malzeme, ekipman ve çalışma ortamı sunmuştur.

Ülkemiz sanatına yeni yapıtlar kazandırmak hedefiyle genç yeteneklere fırsatlar tanıyan seramik ve heykel Sanat atölyesinde, hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı çalışmalar sunarak, sanatının kapılarını aralıyor, keyifli bir paylaşım ortamı yaratmaya özen gösteriliyoruz.

Her yıl öğrencilerimizle atolye sergileri düzenlenleyerek her yaştan üyelerimizle , kültür ve sanat alanlarında kendimiz ve tüm sevdiklerimiz için keyifli bir atmosfer sunarak katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

1.1 Seramik, Heykel sanatı eğitimi görmüş olup, atölye imkanı yaratamamış sanatçıları,

1.2 Heykel sanatına hobi olarak başlamış ve özel ilgileri ile heykel yapmayı öğrenmiş kişiler,

1.3 Günün stresinde farklı bir malzemeyle yeni eserler oluşturmak isteyenler

1.4 Çocukları için farklı bakış açısı kazandırmak isteyen aileler, çocukları için yeni deneyim kazandırmak, gelişimine katkıda bulunmak isteyenler atolyemiz imkanlarından faydalanabilirler.

Ben her insanın yaratıcı bir güçle doğduğuna inananlardanım. Her kişi yeteneklidir. Sadece istek, doğru yönlerdirme ve teknik yardımıyla mucizeler yaratabilir.

Bugune kadar, hem çocuk hem yetişkinlerler için çeşitli kurumlarda ve özel olarak heykel kursu verdim. Heykel dersi alan öğrencilerim “hep denemek istedim fırsat bulamadım, acaba yapabilir miyim ” derken çamura dokunup onu hissettikten sonra gercekten çok guzel işler ortaya koyduklarını gördüm. Ders saatimiz süresince bütün stres ve sıkıntılarının üzerlerinden uçup gitmesini ve en önemlisi yer yüzünde tek olanı kendi eserlerini oluşturup evlerine götürdüklerinde yaşadıkları mutluluğu hissettim ki bu mutluluğu görmek benim en büyük hazinem

Hayatınızda Sanata yer açmak, kendiniz için bir şeyler yapmak isterseniz sizleri ağırlamaktan keyif duyarız.

BERNA DUMAN SERAMİK VE HEYKEL ATOLYESİ” üzerine 6 yorum

 1. Ben seramik ve cam tasarımı mezunuyum ve şuanda özel bir seramik fabrikasında çalışmaktayım vardiya amiri olarak ama ben kendi işimde çalışmak ve boy göstermek istiyorum birçok yurt içi ve yurt dışı sergilere katıldım iletişime geçmenizi umuyorum başarılar.

  • Merhaba Eyüp Bey

   Umarım hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Ben de daha önce özel bir şirketin argesinde çalışıyordum, aynı şekilde sergilere katılıyor ve bazı kurum ve okullarda gönüllü eğitmenlik yapıyordum. Daha sonra kendi atölyemi kurdum.

   Çalışmalarınızda başarılar diliyorum

   Saygılarımla,

 2. İnşallah öyle olur teşekkür ederim değerli yorumunuz için cıçumhuriyet Bayram’ımız kutlu olsun efendim.
  Saygılar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s